Program DECEMBER 2013

12.11.2013

Mnohí sa nás pýtajú, či je farma otvorená aj počas zimy.

Farma je otvorená celý rok a dennodenne. Zvieratá nepoznajú dobrú alebo zlú sezónu, zvieratá nepoznajú, či je piatok alebo sviatok. Zvieratá sú na farme každý deň a s nimi aj naši chlapi - bača Janko a a bača Milan. A to sú hladní chlapi, ktorí potrebujú jesť. A tiež je na farme pekáreň. Pekáreň, ktorá pečie denne. V lete dokonca denne i v noci.  A preto je naša farma otvorená a  naša kuchyňa varí denne. Zvláštne dôvody? 

Okrem toho, najväčšie nápory sú na Biofarme v lete a na jar. Napriek tomu, my domáci a znalci tohto kúska zeme, považujeme za najkrajšie obdobie na farme jeseň a najmä zimu. 

Či veríte alebo neveríte, zima je na farme najkrajšia. Vieme to my, vedia to naši zamestnanci a prichádzajú na to pomaličky i naši verní zákazníci, ktorí práve v zime merajú cestu do zasneženej rozprávkovej krajiny. Aj my, tvorcovia Biofarmy vieme, kam utiecť pred predvianočným stresom a tlačenicou. V Kolibe puká oheň v pieckach, rozvoniava kapustnica, dievčatá v Kolibe sú usmiate a tešia sa z každého zákazníka, dáme si čajík z materinej dúšky v smaltovanom čajníku, vonku pofukuje a najlepšie, keď chumelí. 

Už teraz sa tešíme.Vernis Mallory Square in Pomme christian louboutin black
,

i am always daydreaming ... and my wishlist keeps getting bigger and bigger lol lv bags

,^^ louis vuitton bag,nice nice very unique gucci purses,

loving the retro feel of these sunnies. a keeper imo congrats! louis vuitton

,

Congrats!!Gorgeous bag :) louis vuitton replica

,

ohh c' mon louis vuitton wallet

,

glad this was resolved for you. louis vuitton bag

.