Koliba

Reštaurácia sa nachádza v pôvodnej kolibe zo Zuberca. Koliba bola v Zuberci rozobratá a pôvodnou metódou postavená zo 95% pôvodného materiálu v areáli Biofarmy. Reštaurácia je otvorená denne počas celého roka. Podávame typické slovenské jedlá a nápoje ako halušky, pirohy, šúľance, baraní guláš, kapustnica, cesnaková polievka v bochníku a ovčí syr našej produkcie. Kapacita Koliby je približne 60 osôb, v letných mesiacoch sú k dispozícii aj kryté alebo nekryté letné drevené terasy.

V reštaurácii je možné miesto si rezervovať iba počas týždňa. Počas víkendov nie je možné z kapacitných a organizačných dôvodov rezervovať miesta ani v reštaurácii a ani na terase.

Reštaurácia aj letné terasy, ako i celý areál Biofarmy je rýdzo nefajčiarsky priestor. Jediný priestor vymedzený pre fajčiarov je vonkajší priestor za Kolibou, kde je umiestnený i centrálny popolník.

Do areálu do reštaurácie aj a letné terasy je možný prístup so psom, pes musí byť vždy uviazaný na vôdzke. K dispozícii sú misky s vodou.


Biofarma Príroda bude najneskôr od augusta 2020 používať výhradne vajcia pochádzajúce z bezklietkových chovov. Tento záväzok sa týka celých vajec, tekutých ako aj sušených vajec a prísadových vajec vo výrobkoch vlastných značiek, pričom sa vzťahuje na všetky vlastné ako ja licencované prevádzky. Tento záväzok bude zároveň zverejnený na webových stránkach Biofarmy Príroda. 

Otváracie hodiny: denne 10:00 - 20:00 aj počas týždňa a aj počas víkendov

Kontakt priamo do reštaurácie: 00421 918 280 546

Vedúci prevádzky: Iveta Hnátová

Majiteľ: reklamácie/podnety: Ing. Martina Hlinová 0042 1 907 717 031

                                              jm@slovakpub.sk

martinahlinova@slovakpub.sk - rezervácie, informácie, škôlky, straty- nálezy :).